تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

معمر قذافی رهبر کبیر انقلاب لیبی زنده است و آماده است کشورش را پس بگیرد.

  http://www.fardanews.com:یک روزنامه الجزایری به نقل از محافظ شخصی معمر قذافی، رهبر پیشین لیبی، تصاویر منتشر شده از جسد معمر قذافی را واقعی ندانست و مدعی شد این جسد متعلق به قذافی نبوده است.
  روزنامه النهار الجزایر در خبری با عنوان «کسی که تصویر جسدش در تلویزیون منتشر شد قذافی نبود» به نقل از جمیله محمودی، محافظ شخصی معمر قذافی، نوشت: فردی که هدف بمباران ناتو قرار گرفت یکی از جداشدگان از نظام وقت لیبی بود. پس از بمباران و قبل از اینکه مردم در محلی که در تصاویر نشان داده شده است تجمع کنند این فرد به محل مذکور منتقل شد و من اسنادی دارم که ثابت می کند تصاویر منتشر شده به معمر قذافی ارتباطی ندارد.
  محمودی درباره شرایط معمر قذافی در روزهای اخیر انقلاب لیبی گفت: او پس از سخنرانی 22 نوامبر 2011 به پیروزی خود ایمان داشت و می گفت می خواهم شهید شوم.
  وی افزود: من به شجاعت قذافی اعتقاد دارم و به همه گفته ام تصاویری که نشان داده شد تصاویر جسد قذافی نیست، اگر اینگونه بود پس جسدش کجاست؟.
  وی با اشاره به چهره هایی که از آنان با عنوان مزدور و اعضای القاعده در لیبی یاد کرد گفت:« معمر قذافی با این افراد قابل قیاس نیست.
  از سوی دیگر یک روزنامه نگار لیبیایی به روند رو به رشد شایعات درباره سرنوشت معمر قذافی در میان افکار عمومی لیبی اشاره کرد و افزود: تازه ترین خبر و شایعه در این زمینه زنده بودن قذافی است.
  اسعد امبیه ابوقیله روزنامه نگار مستقل لیبیایی در این باره نوشت: هنوز خبرهایی درباره معمر قذافی رهبر سابق لیبی در میان مردم این کشور رواج دارد و در تازه ترین اخبار آمده است قذافی زنده است و در یکی از کشورهای آفریقایی همسایه تحت درمان قرار دارد.
  بر اساس این خبر، در بمباران نیروهای ناتو به معمر قذافی آسیب رسیده و یک پایش قطع شده است و او با یک پا به زندگی خود ادامه می دهد.
  به گزارش پایگاه خبری روزنامه المصریون مصر، ابوقیله افزود: حتی در این زمینه تصاویری نیز از معمر قذافی در شبکه های اجتماعی منتشر شد ولی بسیاری از کارشناسان این گونه خبر رسانی را جنگ تبلیغاتی و رسانه ای هواداران قذافی علیه گروه های انقلابی و مقام های جدید لیبی تعبیر می کنند و تصاویر منتشر شده از قذافی را نیز تصاویر ساختگی می دانند.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 27 آبان 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : قذافی ,معمر ,لیبی ,تصاویر ,منتشر ,روزنامه ,معمر قذافی ,تصاویر منتشر ,روزنامه نگار ,تازه ترین ,انقلاب لیبی ,
  معمر قذافی رهبر کبیر انقلاب لیبی زنده است و آماده است کشورش را پس بگیرد.

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 4 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55472
 • تعداد مطالب :149226
 • بازدید امروز :143757
 • بازدید داخلی :5184
 • کاربران حاضر :77
 • رباتهای جستجوگر:649
 • همه حاضرین :726

تگ های برتر